Jaroslav Kubera: homepage

Olympiáda v Praze? Hrozí korupce nebývalého rozsahu

Senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera v rozhovoru pro deník Právo.

Vloženo: 14.9.2007

Kubera bude v senátu jednat o sněhu na chodníku

Ústavně - právní výbor Senátu České republiky schválil návrh předsedy výboru senátora Jaroslava Kubery, primátora města na projednání a předložení návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů.

Vloženo: 10.9.2007

Město nezaspalo, stát ano

Do konce příštího roku bude průmyslová zóna v Krupce již zaplněná. Výrobní haly nebo sklady zde bude mít šestnáct firem. Podle primátora Teplic Jaroslava Kubery kamiony zahltí lázeňské město. Požaduje proto, aby byl vybudovaný obchvat města, který nákladní auta odvede na dálnici D8.

Vloženo: 8.9.2007

Vzájemnou věrnost stvrdili diamantovou svatbou

Pro svatby nemusíte volit pouze klasickou obřadní síň, je z čeho vybírat.

Vloženo: 5.9.2007

Trh přežije, pár dlužníků ne

Praha věnovala jedenáct milionů na zábrany, jež mají snížit počet těch, kteří používají Nuselský most pro vlastní eutanazii. Tato událost na první pohled nesouvisí s problémy amerických hypoték ani s komentářem Aleše Michla s titulkem Co trh nezabije, to ho posílí (LN 16. 8.) s dovětkem, že problémy se splácením hypoték povedou v konečném důsledku k lepšímu fungování trhu.

Vloženo: 23.8.2007

Co dělají o prázdninách obce a města a jejich starostové

Čtyři stejné otázky jsme položili všem starostům a starostkám měst a obcí na Teplicku a Bílinsku. Náš prázdninový seriál dnes pokračuje v Teplicích, kde na otázky odpovídal primátor Jaroslav Kubera.

Vloženo: 6.8.2007

Na silnicích zabíjí strach

Ring volný

Diskuse o příčinách neutěšeného stavu na silnicích jsou plné mýtů, domněnek a nepravd.
Naivita, s jakou mnozí věřili, že řídit bezpečně automobil je možno naučit zákonem, je udivující.

Vloženo: 1.8.2007

Na silnicích řádí virus S12

Současné diskuze o příčinách  neutěšeného stavu na našich silnicích jsou plné mýtů, domněnek a nepravd. Vzorec Z = O x O (zklamání je rovno druhé mocnině očekávání opět potvrdil svou univerzální platnost. Naivita, s jakou mnozí věřili, že řídit bezpečně automobil je možno naučit zákonem, je udivující.

Vloženo: 27.7.2007

Imunitu pryč. Ať je pokoj

Náš návrh půjde do sněmovny co nejdříve znovu a ve stejném znění, sliboval včera po neúspěchu spoluautor zákona na omezení poslanecké imunity, senátor Jaroslav Kubera.

Vloženo: 20.6.2007

Pražský výběr II zpíval Internacionálu jinak

Nostalgické i kontroverzní momenty měla premiéra show Pražského výběru II. na Zimním stadionu Teplice.

Vloženo: 29.5.2007

Oslavy byly impozantní

Primátor Teplic Jaroslav Kubera:

Vloženo: 29.5.2007

Můžeme ztratit voliče

Doporučím mu, aby změnil přístup a byl příjemný, říká o Mirku Topolánkovi senátor Jaroslav Kubera.

Vloženo: 31.3.2007

Kubera: V Teplicích se setkají prezidenti Česka a Německa

Prezident Václav Klaus se příští středu setká v Teplicích se svým německým protějškem Horstem Köhlerem. Primátor Teplic Jaroslav Kubera dnes novinářům řekl, že Köhler má Teplice navštívit během dopoledne, do města přiletí vrtulníkem. Oba prezidenti pak mají v Teplicích naplánovánu pracovní schůzku a v divadle debatu se studenty teplických středních škol. O den později Klaus navštíví německý Freiburg, kde bude debatovat o budoucnosti Evropské unie. 

Vloženo: 23.3.2007

Jsem proti institutu referenda

Jako byl zásadně proti nákupu stíhaček Gripen, tak v kauze umístění americké základny systému protiraketové obrany na území Česka je primátor Jaroslav Kubera pro. "Mně to nevadí. Respektive, mně vadí ti, kterým to vadí. Je zajímavé, že sovětské základny a rakety jim nevadily.

Vloženo: 6.3.2007

Mluvčího na radnici nepotřebuji

Pozoruji přebytek tiskových mluvčích, kteří se potřebují někde uplatnit. Tak se vnucují úřadům a tvrdí jim, že by si je měly zřídit.

Vloženo: 27.2.2007
Články