Jaroslav Kubera: homepage

Jaroslav Kubera hostem pořadu Ozvěny dne

Hostem diskusního pořadu ČRo 1 byl předseda senátorského klubu ODS Jaroslav Kubera.

Vloženo: 19.2.2013

Jaroslav Kubera v Událostech, komentářích na ČT 24

Hostem komentovaných událostí ČT byl předseda senátorského klubu ODS Jaroslav Kubera.

Vloženo: 5.2.2013

Jaroslav Kubera v Událostech, komentářích na ČT 24

Hostem komentovaných událostí ČT24 byl předseda senátorského klubu ODS Jaroslav Kubera.

Vloženo: 31.1.2013

Jaroslav Kubera v Událostech, komentářích na ČT 24

Hostem komentovaných událostí ČT24 byl předseda senátorského klubu ODS Jaroslav Kubera.

Vloženo: 10.1.2013

Kritizovat umí každý! Kubera se zastává amnestie

V horní parlamentní komoře se vytváří skupina senátorů, kteří hodlají připojit svůj podpis pod ústavní stížnost proti části amnestie, jež dává svobodu příliš dlouho stíhaným. Iniciátorka Alena Dernerová (Severočeši.cz) nyní intenzivně shání podporu mezi kolegy v Senátu. "Měla by si přečíst ústavu," kroutí nad její snahou hlavou senátorský matador Jaroslav Kubera (ODS).

Vloženo: 8.1.2013

Rozhovor pro Ranní Radiožurnál

Po včerejšku je vláda Petra Nečase opět v krizi. Po odvolání Karolíny Peake ze strany LIDEM z čela resortu obrany hrozí její ministři demisí. Ustojí Nečasův kabinet další zkoušku? Budou v Česku předčasné volby? Otázek je teď spousta. Odpovědi zatím nemáme, nebo jich je alespoň málo. Alespoň trochu jasno by do současné situace mohl vnést host Ranního interview Radiožurnálu, a to šéf senátorského klubu ODS a užšího vedení strany Jaroslav Kubera.

Vloženo: 21.12.2012

Jaroslav Kubera v diskusním pořadu Partie

Hostem nedělního diskusního pořadu televize Prima Family byl předseda senátorského klubu ODS Jaroslav Kubera.

Vloženo: 18.11.2012

Pojďme škrtat zákony, nic to nestojí

Miláčkem kongresu ODS minulý víkend se opět stal senátor a starosta Teplic Jaroslav Kubera (65), o němž Petr Nečas poslední dobou mluví jako o pýše a okrase strany. Co si naopak Kubera myslí o své straně, premiérovi a vládní politice?

Vloženo: 10.11.2012

Nečas má zřejmě informace a ví, že vláda nepadne

Na kongresu Občanské demokratické strany v Brně ParlamentníListy.cz do tradiční sobotní "půlnoční" rubriky oslovily senátora Jaroslava Kuberu. Teplický primátor je podle svých vlastních slov zvyklý chodit spát velmi pozdě a o dvanácté jeho večer obvykle teprve začíná.

Vloženo: 4.11.2012

Rozhovor pro Týden.cz

Senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) jede na stranický kongres do Brna s jasným cílem: změnit stanovy ODS. Účelem je zeštíhlit vedení občanských demokratů na jednoho předsedu, dva místopředsedy a 14 členů výkonné rady. Kritizovat Petra Nečase nechce, ale jako premiér by se choval jinak. Z vlády by například vyhodil ministra zdravotnictví Leoše Hegera (TOP 09), řekl v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ.

Vloženo: 3.11.2012

Kdybych nebyl člen ODS, vyhrál bych výrazněji

Primátor Teplic Jaroslav Kubera vyhrál už třetí senátní volby na Teplicku. Uspěl i v době, kdy jeho ODS ztrácí voliče, protože nedokáže lidem vysvětlit vládní reformy a ovládají ji různí kmotři. Jaroslav Kubera včera odpovídal čtenářům iDNES.cz.

Vloženo: 23.10.2012

Jaroslav Kubera hostem pořadu Interview ČT24

Hostem diskusního pořadu ČT24 byl senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera.

Vloženo: 23.10.2012

Teplice jsou takový modrý ostrov v rudém moři

"Byly to nejtěžší volby, které jsem absolvoval, protože se konaly ve složité společenské a vnitropolitické situaci. Lidi mě naplnili pokorou, jakou jsem dosud nezažil. Opět se potvrdilo, že jsou zde chytří a zodpovědní voliči. Tepličtí jsou boží!"

Vloženo: 22.10.2012

Změnit stanovy, vedení ať zaleze do děr

Jako jeden z mála kandidátů ODS uspěl. Primátor Teplic Jaroslav Kubera chce i proto šéfovat torzu senátorského klubu strany. A jak je jeho zvykem, nabízí přitom svérázné recepty, jak stranu oživit.

Vloženo: 22.10.2012

Potřetí zvolený senátor Kubera bude odpovídat čtenářům iDNES.cz

Jaroslav Kubera vyhrál na Teplicku už potřetí volby do Senátu. Kromě něj uspěli už jen tři další kandidáti ODS, což předseda Petr Nečas označil za neúspěch. Kubera je ovšem stranickým fenoménem. Jen v čele Teplic je už dvacet let. Jak to dělá? V pondělí od 11 hodin bude hostem on-line rozhovoru iDNES.cz.

Vloženo: 21.10.2012
Články