Jaroslav Kubera: homepage

Jaroslav Kubera v Událostech, komentářích

Moderátor:
Opět tedy poprvé od kauzy exministra Pavla Drobila zaznívají výrazy, jako koaliční roztržka nebo dokonce vládní krize. Příští dny ukáží, kam až povede. A jaký byl v kauze Promopro dnešek? 

Vloženo: 24.3.2011

Městská policie nemá měřit vůbec, je tu na jiné věci

Teplický primátor a senátor Kubera patří k zapřisáhlým odpůrcům měření rychlosti ze strany městské policie. Kdyby bylo na něm, tak to zruší. Navrhne však změnu novely zákona. Strážníci by mohli dál měřit jen na vyznačených úsecích.
Novela zákona o silničním provozu počítá s několika změnami. Jednou z nich je i to, že by strážníci opět mohli měřit rychlost bez nutnosti značit hlídané úseky. Jedním ze senátorů, který bude o novele hlasovat, je i teplický primátor Jaroslav Kubera. Patří k největším odpůrcům měření rychlosti ze strany městské policie. 

Vloženo: 14.3.2011

Jaroslav Kubera v Interview na ČT 24

Moderátor:
Dobrý večer. Přímá volba prezidenta, dnes se v Senátu na toto téma konala konference. Politici o ni mluví, ale těžko se odhaduje, kdo z nich ji opravdu chce. Budou někdy čeští voliči vybírat hlavu státu přímo? Mnozí senátoři, tedy členové jedné z komor Parlamentu, který dnes českou hlavu státu volí, jsou proti přímé volbě. Jedním z nich je i senátor ODS a primátor Teplic, Jaroslav Kubera. Vítejte v Interview.

Vloženo: 14.3.2011

Teplice mohou čerpat z rezerv

Teplice – Jaroslav Kubera se posadil do křesla primátora města Teplice v pořadí už na páté volební období v řadě. O dalším vývoji města má své představy. Povídali jsme si o tom, co se chystá? 

Vloženo: 28.1.2011

Chodíte o berlích, nebo máte lodičky? Zůstaňte doma!

Autor chodníkové novely, senátor Jaroslav Kubera, odmítá, že by mohl za neuklizený sníh. A "zhýčkané Evropany" vyzývá: Uvědomte si, že v zimě to klouže.

Vloženo: 17.12.2010

Jaroslav Kubera v Radiofóru

Moderátor (Veronika Sedláčková):
Možná vás to napadlo dnes na cestě z práce, proč nejsou uklizené chodníky a kdo je za to zodpovědný? Věc, která se týká každého, kdo v zimě vyrazí do ulic, je v těchto dnech, kdy čekáme další sněžení, zvlášť aktuální. Od loňska přitom neplatí povinnost uklízet pro majitele přilehlých domů. Přešla totiž na vlastníky komunikací, což jsou ve velké většině obce. Změnu prosadil senátor za ODS a teplický primátor Jaroslav Kubera. Čekáme i na vaše otázky. Pište buď e-mailem na adresu ozvěnydne@rozhlas.cz nebo sms ve tvaru OD mezera a váš text na číslo 9077704. Diskutovat budou právě senátor Jaroslav Kubera, dobrý večer. 

Vloženo: 10.12.2010

Jaroslav Kubera v Událostech, komentářích

Autor:
Komplikace se nevyhnuli ani řidičům. Některé hlavní tahy opět blokovaly dopravní nehody převážně kamionů. Pozor si řidiči mají dávat na silnicích i v dalších dnech. Přes den sice bude sníh tát, v noci ale teploty opět klesnou pod nulu a bude se tvořit ledovka. 

Vloženo: 7.12.2010

Politik na jaderný pohon

Rád jízlivě popichuje zaryté nekuřáky, feministky i byrokraty, ale Tepličané ho zbožňují. Bez jediného billboardu letos obhájil post primátora, a v čele města tak bude už dvacet let. Jak to dělá?

Vloženo: 25.11.2010

Lakomec na radnici

Teplický primátor a senátor Jaroslav Kubera (63) je známý BAVIČ A PROVOKATÉR. Lidový, rozhlasový, televizní i senátní. Jako Gargamel Šmouly nemá rád Evropskou unii a taky je lakomý. K obojímu se s jistou hrdostí hlásí a "jeho Tepličané" mu rozumějí už dlouhých šestnáct let. Letos si ho zvolili do čela popáté. 

Vloženo: 18.11.2010

Jaroslav Kubera v Událostech, komentářích

Moderátor:
A já do Českých Budějovic zdravím místopředsedu Senátu a sociálního demokrata Milana Štěcha a do Teplic senátora a občanského demokrata Jaroslava Kuberu. Pánové, dobrý večer vám oběma. 

Vloženo: 12.11.2010

Nevedli jsme město blbě a v tom chci pokračovat

Jaroslav Kubera včera nastoupil už popáté na místo teplického primátora. Ani ve svém pátém období nehodlá město zadlužovat a lidem otravovat život.

Vloženo: 6.11.2010

Primátorem Teplic bude znovu Kubera

Jiří PETROVIČ, moderátor
Už páté volební období bude stát v čele severočeských Teplic Jaroslav Kubera. Do primátorského křesla ho zvolilo dnešní ustavující zastupitelstvo. ODS by mohla městu vládnout sama, jedno místo v radě ale dala TOP 09. Teplice jsou jediným velkým městem v Ústeckém kraji, kde ODS drtivě zvítězila, všude jinde ztratila desítky procent hlasů.

Vloženo: 5.11.2010

Teplice povede dál Kubera (ODS), jeho náměstkem je Hanza

Teplice 5. listopadu (ČTK) - Teplickým primátorem zůstává Jaroslav Kubera (ODS), který město vede už od roku 1994. Na své první schůzi o tom dnes rozhodlo teplické zastupitelstvo, které zároveň zvolilo náměstkem primátora třiatřicetiletého Hynka Hanzu. Ve funkci vystřídá Kuberova dlouholetého spolupracovníka Pavla Šustáčka. Kubera si po zvolení užíval gratulací kolegů.

Vloženo: 5.11.2010

Jaroslav Kubera v Pressklubu

Moderátor (Luboš Xaver Veselý):
Na Frekvenci 1 právě teď začíná Pressklub a naším hostem je pro dnešek senátor a primátor Teplic pan Jaroslav Kubera. Dobrý den. 

Vloženo: 30.10.2010

Dávám lidem pokoj

Teplický primátor za ODS Jaroslav Kubera je nejúspěšnější primátor v zemi. Po dalším vítězství v komunálních volbách povede Teplice už v pátém volebním období

Vloženo: 24.10.2010
Články